SEBEHODNOTA
Pilíř života

Máte pocit, že neumíte ovládat své myšlenky?

Chtěli byste se ve svém životě konečně hnout z místa, ale pořád Vám to někdo anebo něco překazí? Rádi byste umlčeli ten vnitřní hlas v sobě, který Vás často zpochybňuje, kritizuje a zastavuje?

Postavte si pevný bod svého života z důkazů o tom, jaké dary máte v sobě. A co jsou vlastně ty dary? Vaše talenty, vlastnosti, schopnosti a zručnosti, které Vy můžete pro Vás  mozek doslova zhmotnit, udělat uchopitelnými v reálném životě.

  cena: 19,60 eur

Ing. Eva Straková

koučka sebehodnoty, certifikovaný NLP Master Practitioner

Ing. Eva Straková

Každý z nás potřebuje jeden pevný bod, aby zvládI všechny výzvy, které mu Život přinese. A v dnešní turbulentní době to platí ještě mnohem víc. Když se díváme na to, jak padá jako domino jedna „zaručená" životní jistota za druhou, jistě již tušíme, že v našem hmotném světě ten pevný bod není. Kde ho hledat a jak ho „uvidět, uchopit", abychom uveřili tomu, že se o něj opravdu můžeme opřít? Já jsem ten svůj pevný bod našla, a abych ho již nikdy neztratila z dohledu, tak jsem si ho postavila na pevnou konstrukci. Ten pevný bod je naše Sebehodnota a ta konstrukce je Pilíř sebehodnoty.

Chtěli byste vědět jak Sebehodnota vypadá a z čeho můžeme postavit ten pilíř tak, aby ho náš mozek doslova „materializoval"?

Ing. Eva Straková

koučka sebehodnoty, certifikovaný NLP Master Practitioner

Ing. Eva Straková

Každý z nás potřebuje jeden pevný bod, aby zvládI všechny výzvy, které mu Život přinese. A v dnešní turbulentní době to platí ještě mnohem víc. Když se díváme na to, jak padá jako domino jedna „zaručená" životní jistota za druhou, jistě již tušíme, že v našem hmotném světě ten pevný bod není. Kde ho hledat a jak ho „uvidět, uchopit", abychom uvěřili tomu, že se o něj opravdu můžeme opřít? Já jsem ten svůj pevný bod našla, a abych ho již nikdy neztratila z dohledu, tak jsem si ho postavila na pevnou konstrukci. Ten pevný bod je naše Sebehodnota a ta konstrukce je Pilíř sebehodnoty.

Chtěli by ste vědět jak Sebehodnota vypadá a z čeho můžeme postavit ten pilíř tak, aby ho náš mozek doslova „materializoval"?